תחומי התמחות

 פעילות בינלאומית

משרדנו מטפל בעסקאות בינלאומיות, הן עבור לקוחות ישראליים הקושרים עסקאות עם גופים ממדינות זרות והן עבור לקוחות מחו"ל. אנו מטפלים בליטיגציה הן עבור לקוחות זרים בארץ והן עבור לקוחות ישראליים בחו"ל. צברנו ניסיון בניהול ליטיגציה המתנהלת במספר ארצות, תוך תיאום וניהול ההליכים השונים. כן  טיפלנו גם במספר עזבונות רב לאומיים מורכבים.צברנו ניסיון גם בניהול מו"מ עם גורמים ממשלתיים זרים בקשר להקמת מיזמים בחו"ל.יואב סלומון נחשב כמומחה בניהול מו"מ בינלאומי ושימש כיו"ר מושב "Inter Cultural Negotiations" בכנס בינלאומי שנערך באוניברסיטת לזרסקי בוורשה, פולין באוקטובר 2012.

על-מנת שנוכל לתת שירותים משפטיים איכותיים וזמינים בחו"ל הצטרפנו, בשנת 1997, ל LAWorld, רשת בינלאומית של משרדי עורכי-דין ונציגנו, יואב סלומון, חבר בהנהלת הרשת. חברותנו ברשת מאפשרת לנו להציע שירותים משפטיים של משרדים בחו"ל העומדים באמות המידה המקצועיות הגבוהות ביותר.

יש לנו מערכת קשרים ענפה בחו"ל גם בארצות שאינן מיוצגות ב LAWorld, באופן שאנו יכולים לתת שירותים מקצועיים כמעט בכל ארצות העולם.

 ליווי חברות

במסגרת זו מלווה משרדנו חברות שונות מסוגים שונים. בין לקוחותינו נמצאים קבלנים וחברות תעשייתיות בקנה מידה גדול כמו גם חברות בינוניות וקטנות. במסגרת ליווי זה נכלל מתן חוות דעת שוטפות לגבי כל שאלה משפטית המתעוררת במסגרת ניהול ענייני החברה, עריכת חוזים, ניהול תיקים בבתי המשפט השונים וכיו"ב.    

 

 

 

 ליטיגציה 

אנו עוסקים בייצוג משפטי בבתי המשפט השונים ובבוררויות. יואב סלומון מומלץ על-ידי המדריך היוקרתי EUROPEAN LEGAL EXPERTS כאחד מהמומחים הישראליים בליטיגציה ובוררויות.

המשרד נמנה על 100 משרדי עורכי הדין הטובים בישראל על פי סקרי עמיתים הנערכים על ידי גלובס ו Statista, בשל מומחיותו בליטיגציה

 הסכמי הפצה, נציגות מסחרית, זכיינות וכיו"ב

משרדנו טיפל במספר רב של עסקאות מסוג זה, חלקן הגדול בינלאומיות, הן כאשר הנציגות הנה של חברה זרה בישראל (ובמדינות נוספות), הן כאשר הנציגות הנה של חברה ישראלית בחו"ל. יואב סלומון כתב את הפרק השני בספר International Distribution Law שיצא בהוצאת Transnational Publishers בשנת 2001.נושא הפרק: Termination of Distributorship and Agency Agreements and Cost of Termination.

 דיני חוזים

משרדנו מייצג קשת רחבה של לקוחות, פרטיים ותאגידים, בניסוח חוזים שונים, החל מחוזים פשוטים ועד למורכבים ביותר, ובניהול תביעות על בסיס חוזי מובהק (ערבות, שליחות, נאמנות וכד').

 דיני מקרקעין

במסגרת זו עוסק המשרד בין השאר בליווי משפטי של עסקאות במקרקעין החל מחוזי מכר ושכירות סטנדרטים, דרך רישום בתים משותפים, הסכמי קומבינציה והסכמי חכירה הדדיים וכלה בליווי פרויקטים של בניה קבלנית ושלבי בניה ביישובים קהילתיים.מטבע הדברים, עוסק משרדנו בתביעות משפטיות בעניינים אלה בערכאות השונות.

 ליקויי בניה

למשרדנו ניסיון עשיר, של עשרות שנים, בתביעות ליקויי בניה, הן כמייצגי תובעים (דיירים) והן כמייצגי נתבעים (קבלנים). 

המשרד עוסק בכל תחומי המשפט האזרחיים ונותן ללקוח מענה משפטי כולל לצרכיו.

 

המשרד עוסק בתחומי המשפט האזרחי השונים עם אוריינטציה מסחרית. במסגרת עיסוקיו אלה צבר המשרד התמחות מיוחדת בתחומים הבאים:

 נזיקין

למשרדנו ניסיון רב בניהול תביעות נזיקין מכל הסוגים, הן בייצוג תובעים והן בייצוג נתבעים.

אבניאל סלומון ושות